Systemy informatyczne

Systemy informacyjne OPTI

Podstawową zasadą systemów informacyjnych PONSSE Opti jest przyjazność dla użytkownika. Dlatego zostały one zaprojektowane zgodnie z życzeniem operatorów i przedsiębiorstw leśnych. Asortyment produktów PONSSE Opti oferuje odpowiedni system do maszyn leśnych oraz kontrolę i monitorowanie procesu pozyskania. Łatwe w użyciu programy systemu Opti oferują wygodę w użytkowaniu, sterowaniu i kalibracji maszyn leśnych oraz zarządzaniu plikami.

Asortyment produktów PONSSE Opti składa się z systemów sterowania maszynami i zarządzania pracą dla harwesterów, forwarderów i maszyn leśnych na podwoziu gąsienicowym. Gama systemów Opti obejmuje również Opti Map 2, aplikację mapową dla maszyn leśnych PONSSE, która oferuje skuteczną pomoc w planowaniu pozyskania i zrywki. Aby promować produktywny proces użytkowania lasu, Ponsse inwestuje również w rozwój skutecznej technologii szkoleniowej.

Harwestery i forwardery PONSSE obejmują również monitorowanie godzin pracy i wydajności jako wyposażenia standardowego. Wysoka wydajność maszyn leśnych PONSSE opiera się na Opti Control, podstawowym systemie dla forwarderow. OptiControl ułatwia sterowanie maszyną, a żuraw, uchwyty i przyciski, skrzynia biegów i silnik wysokoprężny działają jako jednorodny łatwy w użyciu system. Wszechstronna gama oprogramowania Opti firmy Ponsse sprawia, że planowanie i zarządzanie informacjami o pozyskiwaniu drewna, zrywce i logistyce jest bardziej skuteczne w łańcuchu zaopatrzenia w drewno.

Systemy informacyjne Opti firmy Ponsse sprawiają, że zaopatrzenie w drewno jest szybkie i łatwe!