Ponsse Manager

Wydajność, produktywność i informacje

PONSSE MANAGER PRZENOSI CIĘ NA WYŻSZY POZIOM W Z DIGITALIZOWANYCH MASZYNACH LEŚNYCH

Ponsse Manager to system zarządzania operacjami dla przedsiebiorcow posiadających maszyny leśne. Ponsse Manager został stworzony dla zakładów usług leśnych w celu uzyskania biezacych informacji dotyczących ich floty. Ponsse Manager na bieżąco informuje o sprawach, które wpływają na rentowność ich floty. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie wydajności pracy.

Jeśli posiadasz maszynę Ponsse utwórz konto lub zaloguj się do systemu https://ponssemanager.com

ZARZĄDZANIE MASZYNAMI

Właściwa maszyna we właściwym miejscu i czasie. Monitorowanie postępów pracy poprzez porównanie szacowanej objętości drewna z objętością drewna uciętego. Dzięki widokowi mapy i postępowi prac przedsiębiorca może zaplanować przejście na kolejne powierzchnie robocze.

ZARZĄDZANIE PRODUKTYWNOŚCIĄ W CZASIE RZECZYWISTYM

PONSSE Manager wyświetla w czasie rzeczywistym wielkość produkcji maszyn na powierzchni roboczej. Aplikacja wyświetla całkowitą objętość cięcia, podział na gatunki i średnią wielkość drzew dla każdej wykonanej powierzchni roboczej.

ZDALNE ZARZĄDZANIE

Funkcje PONSSE Manager wspierają wydajność operatora. Aplikacja informuje przedsiębiorcę w czasie rzeczywistym, co dzieje się z maszyną, dzięki czemu operator może skupić się na rzeczywistej pracy. Aplikacja umożliwia skontaktowanie się z systemem danych maszyny leśnej za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

WSPOMAGAJĄCE PONSSE ECODRIVE

Funkcja PONSSE Ecodrive umożliwia szczegółowe monitorowanie wydajności i faz pracy pojedynczej maszyny. Chwilowe wydajności można porównać z wydajnością całej zmiany w aplikacji. Wskaźniki specyficzne dla fazy pracy umożliwiają opracowanie metod pracy, które mają być bardziej wydajne i ekonomiczne oraz zapewniają funkcjonalność. PONSSE Ecodrive to system, który instruuje użytkownika i przekazuje zmierzone informacje zwrotne. Ecodrive może pokazać wpływ stanu technicznego na wydajność maszyny, na przykład.

ZARZĄDZANIE TRANSPORTEM

Gdy potrzebny jest transport maszynowy, operator może złożyć zamówienie bezpośrednio za pośrednictwem menu systemu sterowania Opti4G.

ZARZĄDZANIE POTRZEBAMI W ZAKRESIE OBSŁUGI MASZYN

Sekcja serwisowa PONSSE Manager ułatwia sprawdzanie, kiedy maszyny wymagają serwisu. Aplikacja wyświetla godziny pracy maszyny i można ustawić zaplanowany interwał konserwacji dla maszyn, tak aby aplikacja zgłaszała, gdy zbliża się czas usługi. Ponadto operator może rejestrować notatki dotyczące potrzeb serwisowych bezpośrednio za pośrednictwem systemu sterowania Opti4G maszyny.

RAPORTY

Raporty to sekcja PONSSE Manager. Można analizować kwoty produkcji i zużycie paliwa na różne sposoby. Można również śledzić i drukować certyfikaty z kalibracji.

Dzięki raportom opracowanym przez PONSSE Manager można na przykład porównać wydajność różnych maszyn i śledzić zużycie paliwa w dowolnej maszynie. W raportach dotyczących obszarów roboczych widać wyraźnie i precyzyjnie ilości wyciętych asortymentów i średnich rozmiarów drzew. Można również wydrukować certyfikaty pomiarowe i porównać różne statystyki w wybranym przedziale czasu. W ten sposób można łatwo monitorować wydajność operacyjną firmy i wykorzystywać te dane z monitorowania w późniejszym planowaniu operacji.